آبان ۲۳, ۱۳۹۶

عضو کمیسیون شوراها خبرداد ; بیشترین کشته‌ها متعلق به دو مجموعه مسکن مهر

محمودی شاه نشین، با انتقاد از اینکه بیشترین کشته های مناطق زلزله زده در پروژه های مسکن مهر است بر لزوم ورود مدعی العموم و برخورد با متخلفان تاکید کرد.

محمد محمودی شاه‌ نشین در گفت و گو با خانه ملت، با یادآوری بازدید برخی از اعضای کمیسیون متبوع خود از مناطق زلزله زده غرب کشور، گفت: مرحله امداد و نجات افراد زیر آوار و رساندن مجروحان به مراکز درمانی به پایان رسیده و کشته شدگان نیز مدفون شدند.

نماینده مردم شهریار، قدس، ملارد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اسکان زلزله زدگان در دستور کار قرار گرفته، افزود: روند آوار برداری به منزله جلوگیری از خطر ریزش ساختمان های نیمه کاره به خوبی در حال انجام بوده و همچنین به بیمارستان های صحرایی و موقت، درمانگاه ها، نیروهای ارتش و سپاه در حال خدمات رسانی به حادثه دیدگان هستند.

وی با انتقاد از اینکه بیمارستان های سرپل ذهاب و اسلام آباد که باید به حادثه دیدگان خدمات رسانی می کردند جزو اولین ساختمان های تخریب شده بودند، گفت: بنابراین خدمات رسانی به آسیب دیدگان با مشکل مواجه شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اعلام اینکه بیشترین کشته های شهرستان های سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب متعلق به دو مجموعه مسکن مهر است، تصریح کرد: به صورت جدی نیاز است دستگاه قضایی و مدعی العموم به این موضوع ورود و با افرادی که دقت لازم را در طراحی، جانمایی، ساخت و ساز و کیفیت مصالح نداشتند به صورت جدی و قاطع برخورد کنند.

محمودی شاه نشین با بیان اینکه مردم زلزله زده کرمانشاه نگران روزهای سرد پیش رو هستند، گفت: انتظار می رود مجلس و دولت اعتبار ویژه ای را برای احیای زیرساخت های این مناطق در نظر بگیرند.

نماینده مردم شهریار، قدس، ملارد در مجلس دهم، با یادآوری اینکه با تمامی کم و کاست ها امداد رسانی به زلزله زدگان در حال انجام است، ادامه داد: متاسفانه به دلیل انتشار شایعاتی مبنی بر کمبود امکانات و اقلام ضروری، توزیع عادلانه کمک ها با مشکل مواجه شده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وضعیت امداد رسانی به مردم در حال بهبود است و انتظار می رود مردم به شایعات دامن نزنند تا روند امدادرسانی به درستی طی شود.

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار