آبان ۲۳, ۱۳۹۶

دست نشان : درصورت جذب بازیکن جدید ۱۰ بازیکن را کنار می گذارم

تساوی تلخ دیگر در کارنامه ملوانان

در ادامه رقابتهای لیگ دسته یکم فوتبال کشور، جام آزادگان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در برابر گل گهر سیرجان با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد تا تساوی تلخی دیگر در کارنامه ملوانان ثبت شود.

در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور و از هفته سیزدهم این رقابت ها تیم ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی میزبان تیم گل گهر سیرجان بود.
ملوانان در این بازی از نیما میرزا زاد، مهیار زحمتکش، مهدی کربلایی، صائب محبی ، وحید حیدریه، محمد پور رحمت الله ، ایمان با صفا، پژمان نوری ، پوریا غلامی، و شهریار مقانلو به سرمربیگری نادر دست نشان استفاده می کردند و وینگو بگوویچ سرمربی گل گهر سیرجان ، روزبه سینکی، عیسی پرتو، سید علیرضا ابراهیمی، محسن طرهانی، میلاد صادقیان، محمد غلامی، علی قربانخانی، حمزه مظفری، محسن آذرباد، پیمان نامور و علی خسرو نژاد را به عنوان یازده بازیکن اصلی به زمین مسابقه فرستاد.
قضاوت این دیدار بر عهده رضا عادل بود و جواد قنبریان و مهرداد نجفی وی را در امر قضاوت یاری می کردند.
بازی در هوایی آفتابی آغاز و در ابتدای بازی نادر دست نشان به همراه کادر فنی با دسته گل به استقبال تیم میهمان رفت و به عنوان ادای احترام به قربانیان حادثه زلزله اخیر ، پیش از آغاز بازی یک دقیقه سکوت انجام شد.
نکته قابل توجه در این دیدار عدم پخش زنده این بازی از سوی صدا و سیما بود و دلیل آن عدم پرداخت حق پخش زنده تلویزیونی از سوی باشگاه ملوان عنوان شده است.
از سوی دیگر با وجود اعلام آغاز بازسازی ورزشگاه تختی انزلی تنها صندلی های بخشی از سکوهای ورزشگاه برداشته شده و این ورزشگاه مانند سایر بازیهای گذشته همچنان برای تماشاگران غیر قابل استفاده است.
هواداران تیم ملوان بندر انزلی بر سکوی قوهای وحشی نیز که همیشه از ابتدا تا انتهای بازی ها، ملوانان را یک دست و یک صدا تشویق می کردند در نیم ساعت اول این دیدار به نشانه اعتراض به عدم کسب نتایج مطلوب از سوی تیم ملوان، سکوت کرده بودند.
دو تیم در نیمه اول بازی تنها به محک یکدیگر پرداخته و با ارسال توپ های مختلف از جناحین زمین و همچنین استفاده از ضد حملات قصد بازکردن دروازه تیم مقابل را داشتند اما در نهایت نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی ملوانان حملات گسترده ای را بر روی دروازه تیم حریف در دستور کار خود قرار دادند اما تمام کننده ای نداشتند و موقعیت ها یکی پس از دیگری به هدر رفت .
در دقیقه ۷۷ بازی ، پوریا غلامی بازیکن تیم ملوان با ضربه سر موفق به گشودن تیم میهمان شد و گل اول به نام ملوانان به ثبت رسید و شادی به هواداران هدیه شد اما سه دقیقه بعد و در دقیقه ۸۰ بازی محمد غلامین بازیکن اسبق تیم ملوان بندرانزلی و مهاجم حال حاضر تیم گل گهر سیرجان از غفلت مدافعان ملوان استفاده کرد و توانست بازی را به تساوی بکشاند.
ملوانان در ادامه بازی و حتی در ۴ دقیقه وقت اضافه تعیین شده از سوی داور میدان هم نتوانستند کاری از پیش ببرند .
تیم ملوان بندرانزلی با کسب این تساوی و با مجموع ۱۷ امتیاز در رتبه دهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور جای گرفت و گل گهر سیرجان نیز با این یک امتیاز با ارزش و با مجموع ۱۸ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت .
ملوانان در ادامه رقابتها ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه جاری میهمان تیم خونه به خونه بابل هستند و گل گهر سیرجان در همین روز میزبان تیم راه آهن خواهد بود.

دست نشان : درصورت جذب بازیکن جدید ۱۰ بازیکن را کنار می گذارم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ابراز نارضایتی از عملکرد بازیکنانش در دیدار مقابل تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: در صورت جذب بازیکن در تیم، ۱۰ نفر از بازیکنان فعلی ملوان را کنار می گذارم.

نادر دست نشان غروب سه شنبه در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر تیم فوتبال گل گهر سیرجان اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود و تیم حریف در کارهای دفاعی حساب شده عمل کرد.
وی با اشاره به دفاع مستحکم تیم گل گهر سیرجان افزود: ملوانان در خط دفاعی و در هفته های قبل هم اشتباهات بازی امروز را انجام داده بودند و در این خصوص به آنها تذکر و هشدار داده بودم.
دست نشان با اعلام نارضایتی از عملکرد بازیکنانش در خط دفاعی و حمله تیم ملوان تصریح کرد: با وجود دست یافتن به چند موقعیت ، به دلیل تعلل بازیکنان و کیفیت نامطلوب چمن ورزشگاه نتوانستیم به گل دست یابیم .
وی آخرین استراتژی خود در هدایت تیم را انجام بازی مستقیم عنوان و اظهار کرد: گوش ندادن به حرف مربی ربطی به مسائل تاکتیکی ندارد و ناشی از عدم آمادگی ذهنی بازیکنان است.
سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با اشاره به ناکامی در جذب چند بازیکن در ابتدای فصل به‌دلیل مشکلات مالی تیم افزود: ملوان آبروی من است و یقه بازیکنان بی‌تفاوت را می‌گیرم.

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار