دی ۹, ۱۳۹۶

به بهانه اعتراضات اخیر مردم: چه کسی مقصر است؟

 

خبرآزاد:

۱- بر طبق قانون اساسی مترقی جمهوری اسلامی اعتراض و برگزاری تجمع جزو حقوق اساسی مردم است . بسیاری از معترضین شامل طبقه متوسط و رو به پایین جامعه اند که از شکاف طبقاتی، گرانی و مشکلات اقتصادی به ستوه آمده اند. مسلما شنیدن صدای این طبقه وظیفه دولت است
۲- یکی از مهمترین علل این واکنش در مردم عدم پاسخگویی صحیح از سوی مسوولین اجرایی ارشد همراه با ضعف اطلاع رسانی دولت است. پاسخهای پر تکبر و همراه با استهزا نوبخت ، واعظی و برخی دیگر از وزرا در واقع سیاست اشتباهی بوده که دولت با روی آوردن به آن در هفته های اخیر سبب اوج گرفتن اعتراضات شده است.
۳- مسئولین اجرایی سابق کشور که مطابق بیانات رهبری با لجن پراکنی و تهمت در جهت ایجاد جریان اپوزوسیون و بهره گیری از آن برای ادامه حیات سیاسی شان هستند یکی از مهمترین دلایل بالاگرفتن بی اعتمادی در میان مردمند.
افرادی که با انحلال سیستم مدیریتی کشور و تاراج سرمایه های ملی مهمترین عامل بحران اقتصادی کشورند.
۴. حامیان رسانه ای جریان مورد اشاره که با بی بصیرتی و انواع بهتان در صدد ماهی گرفتن از مشکلات و خواسته های به حق مردمند . همان ها که به لطف شبکه های مجازی و توییتر و تلگرام مردم را تشویق به ایجاد بی نظمی میکنند و دوستان شناسنامه دار جریان انحرافی اند. افرادی که پس از هشت سال تهمت به اصلاح طلبان و بهره گیری از منافع مادی آن اینک خود را رانده شده توسط مردم می بینند.
هوشیاری مردم در برخورد با این ورشکسته های سیاسی که امروز با سوی نیت به بهره گیری جناحی و سیاسی مشغولند و تصمیم قاطع رییس جمهور در برخورد با مدیران ضعیف و متکبر و تحقق خواسته های به حق مردم اقدامیست که باید هر چه سریع تر رخ دهد تا بار دیگر وحدت حاصله با اتکا به مردم کشور را از این گرداب به سلامت عبور دهد

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار