دی ۲۸, ۱۳۹۶

روابط عمومی شهرداری رشت یا مرکز جهانگردی!

خبرآزاد:
روابط عمومی شهرداری رشت در شرایطی که شهرداری این شهر با نهصد میلیارد بدهکاری دست و پنجه نرم میکند به مکانی برای سیر و سیاحت و جهانگردی بدل گشته است.
تعداد بالای مسافرت های خارج از کشور فاطمه قدیمی مسوول این واحد در این شرایط بحرانی نه تنها با هیچ استدلالی قابل توجیه نیست که نشان از ولنگاری این مجموعه دارد!
در شرایطی که بسیاری از پرسنل قراردادی شهرداری در گذران زندگی عادی خود دچار مشکلند هزینه این سفرها چه توجیهی دارد؟
دستاورد این سفرها در بعد جذب سرمایه گذار و گردشگر برای شهر رشت چه بوده است؟
چه رسانه هایی و با چه توجیهی تحت حمایت چند ده میلیون تومانی شهرداری رشت قرار گرفته اند؟
پاسخ به این سوالات وظیفه نصرتی شهردار رشت است چرا که به نظر می رسد رویه غلط و نامناسب شهردار سابق رشت نه تنها خاتمه پیدا نکرده که شاهد امتداد آن در دور جدید هستیم!
کارنامه فاطمه قدیمی در روابط عمومی شهرداری رشت اکنون و با گذشت این مدت از حضور وی قابل ارزیابی و نظارت شورای شهر است.
عدم بررسی و نقد این کارنامه از سوی شورای پنجم در واقع علامت سوالی ست که رو در روی اعضای شورای پنجم شهر قرار گرفته است! این که عضو شورای پتجم از قدیمی به عنوان مدیر برنامه ها و خط قرمز وی نام می برد در واقع نشانگر شائبه عملکرد جهت دار روابط عمومی شهرداری در عرصه انتخابات شورای شهر رشت است که به هیچ عنوان قابل دفاع نیست.
ادامه این روند مدیریت و عدم تغییر در راس این مجموعه یکی از پاشنه های آشیل نصرتی محسوب میگردد. رخدادی که در صورت عدم رسیدگی به ان نصرتی را در ادامه مسئولیتش به عنوان شهردار رشت با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار