دی ۳۰, ۱۳۹۶

در پی انتشار متنی از سوی علیپور خطاب به مدیر مسئول خبرآزاد پاسخ به وی در نامه ای سرگشاده منتشر شد

در پی انتشار متنی از سوی علیپور خطاب به مدیر مسئول خبرآزاد پاسخ به وی در نامه ای سرگشاده منتشر شد که با هم میخوانیم:

خبرآزاد:

به نام خداوند جان و خرد/ کزین برتر اندیشه بر نگذرد
با درود به جنابعالی
متن دریافتی شما را ملاحظه کردم .هرچند که مصداق شعر حضرت مولانا که بر هر چه همی لرزی / می دان که همی ارزی،
و توصیه بسیاری از دوستان ضرورتی در این همکلامی نمی بینم اما اینبار هم به علت احترام به نوشته جنابعالی(!) پاسخ میدهم ، باشد که خداوند متعال ما را به راه راست هدایت کند.
۱-تفاوت بین نثر مندرج در دو نوشته حضرتعالی نشان از همکاری برخی اساتید در این مطلب دارد که توصیه میکنم از مشاوران و اساتید صاحب خرد تری استفاده کنید.هر چند که خدا را شاکرم که جملات بر خلاف نوشته قبلی ارسالی تان حداقل از نعمت فعل و فاعل برخوردارند.
فرموده اید و فرموده اند که صحبت های شما منقطع به چاپ رسیده که نیک می دانم و میدانید که مطالب عینا و بدون کم و کاست منتشر شده و در صورت لزوم قابلیت فوروارد(انتقال به فرد ، گروه یا کانال دیگر منظور است) را دارد.در صورتی که بر ادعای خود راسخید متن نوشتاری شما و من عینا در خبرآزاد فوروارد میشود.
۲- برادر عزیز جلب توجه از طریق برانگیختن احساسات مردم همیشه روش موفقی نیست. هرچند نمی دانم چه دانشگاهی و با چه اساتیدی به شما مدرک تحصیلی لیسانس ارائه کرده اند که حال و اوضاع دانشگاه های ما مدت هاست ناخوش است. اما توصیه من به تقویت پایه و اساس نوشتاری و جمله بندی و املای کلمات است چرا که اکنون عنوان نمایندگی شورای شهر رشت را به دوش می کشید .
۳-به مشاورانتان بگویید که در زمان ما تیزهوشان تنها بر اساس استعداد و آزمون ورودی دانش آموز می گرفت و ریالی بابت تحصیل در آن خرج نشده است.
افتخار میکنم که از خانواده ای فرهنگی با سطح متوسط جامعه رشد یافته ام و دست پدر و مادرم را میبوسم، چرا که جایگاه امروزی را مدیون لطف و گذشتشان و سختیها و مرارت های شبانه روزیشان هستم.
۴-محتوای توهین آمیز آمیخته با تهدید ارسالی از شما، نه به یک فرد حقیقی که به سایت خبرآزاد و ادمین اصلی آن ارسال شده و حاوی نکات عمومی و نه شخصی و خصوصی شما بوده است.بنابراین ضمن انتشار آن برای آگاهی مردم نسبت به حساسیت های شما امکان شکایت از جنابعالی را برای این توهین و
تهدید به خود محفوظ می دانم.
۵-شنیده هایتان در باب طبابت که مسلما با توجه به سطح دانش شما چندان قابل اتکا نیست،اما برادر عزیز چطور سایتی که فکر میکنید ناموفق است شما را چنین برآشفته میکند که تنها دقایقی بعد از انتشار یک مطلب به چنین ادبیاتی روی آورید؟
برادر عزیزم که هم اکنون در شهر ماکائو(شهر قمار خانه های آسیا) به نمایندگی از پاکبانان، قشر مستضعف و محروم و افرادی که خود را برآمده از آنان میدانید مشغول حل مشکلاتشان هستید! از مسوول روابط عمومیتان که کنار شماست راجع به هزینه کرد هایش، پرداخت های مالیش به برخی رسانه ها و سفرهای دور دنیایش و دستاورد آن برای رشت بپرسید.
بپرسید که چطور ایشان در این سفرها از کف جامعه و قشر مستضعف حمایت میکنند.
بودجه نزدیک به سه میلیارد تومانی روابط عمومی کجا هزینه شده است؟
با خودتان و خدای خودتان خلوت کنید و وعده هایتان را مرور کنید.جناب علیپور امروز در ماکائو این شعر مولانا را مرور کنید که:
آن یکی پرسید اشتر را که هی
از کجا می‌آیی ای اقبال پی
گفت از حمام گرم کوی تو
گفت خود پیداست در زانوی تو…
در پناه حق باشید
با احترام
بهراد ذاکری

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار