بهمن ۱۵, ۱۳۹۶

شهروندان رشتی با عوارضشان در هتل هما شام دویست میلیونی دادند!

شهروندان رشتی با عوارض شان در هتل همای تهران شام ٢٠٠ میلیونی دادند!
همانند هر سال با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال شهرداری رشت در تکاپوی تامین درآمدهای پایدار خود، مصوب بودجه ٩٧ ، و هزینه های پایان سال خود در حوزه های مختلف در راستای خدمات رسانی مطلوبتر به شهروندان می باشد.
ساعت کار در مناطق به عنوان یکی از اصلی ترین تامین منابع درامدی و خدمت رسانی ، افزایش یافته و مدیران با تلاش فراوان با برگزاری جلسات هم اندیشی افزایش منابع مالی پایدار شهرداری و با مشارکت حداکثر شهروندان با پرداخت عوارض خود ، در تلاش دو چندان در تمامی زمینه ها می باشند .
مردم در انتظار دریافت خدمات ، پرسنل منتظر دریافتی های پایان سال ، و پیمانکاران نیز بدنبال مطالبات خود می باشند تا چرخه تعاملات چند سویه همچنان با قدرت بیشتر به حرکت خود ادامه دهد .
در این روزهای پر فشار و معضلات کمبود منابع مالی شهرداری ، روابط عمومی شهرداری با شهر خلاق خوراک شناسی ، همچنان به در جا دویدن های خود ادامه می دهد .
برگزاری شب فرهنگی شهر خلاق خوراک شناسی در بیست و نهمین کنفرانس بین المللی احزاب اسیایی و دومین کنفرانس ویژه راه ابریشم با حضور میهمانان با گرایشات خاص سیاسی و با همکاری سر اشپز معروف تهرانی که به دنبال تاسیس اکادمی خوراک شناسی در شهر رشت از بودجه شهرداری است ، شنیده ها از هزینه کرد حدود ٢٠٠ میلیون تومان در هتل همای تهران ، (صرف نظر از حضور نیروهای خصوصی و شخصی در این مراسم و اسکان در هتل مورد نظر با هزینه شهرداری و حواشی بسیار دیگر )، قابل تامل است .
در این زمان که شهر خلاق خوراک شناسی مورد انتقادات بسیاری قرار گرفته و برخی مسوولین نیز خواستار شفاف سازی عملکرد و هزینه های ان شده اند و به گفته یکی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر واحدی به این نام رسمیت و ماهیت خارجی ندارد ( گرچه تابلویی با نام مرکز خلاقیت شهر خلاق خوراک شناسی و دفتر همکاری های یونسکو بر سر درب یکی اتاق های عمارت تاریخی شهرداری نصب است ) ، چنین نمایشی با کدام منابع مالی اجرا شده است ؟
حال که شهروندان رشتی با پرداخت عوارض شان ، هزینه شام ٢٠٠ میلیونی را پرداخت کردند ، اطلاع از عملکرد صحیح شهر خلاق بیش از پیش حقشان است .
البته قبل از هر سخن و اقدامی می بایست از مردم شریف این شهر بابت هزینه کرد پولشان در مواردی به غیر از خدمات در الویت شهر ، طلب حلالیت نمود .

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار