بهمن ۲۶, ۱۳۹۶

کارلوس کی‌روش:از فردوسی‌پور درخواست کردم وقت بدهد تا ثابت کنم اتهامات علی کریمی به من دروغ است/پاسخ دو کلمه‌ای علی کریمی به درخواست کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش با انتشار پستی در فیسبوکش خواهان ارائه فرصت در برنامه ۹۰ شد برای پاسخگویی.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش که بازنده بزرگ مناظره علی کریمی با محمدرضا ساکت بود و با پیامکی که به عادل فردوسی پور زد ، جو را علیه خود کرد حالا می خواهد به برنامه ۹۰ برود و پاسخ دهد. او در متنی که در فیسبوکش منتشر کرده ، نوشته است:

 

🔸 متاسفم برای همه اختلالات و آشفتگی هایی که در اطراف من و تیم ملی وجود دارد.

🔸من قول می دهم پاسخ هایم را در زمان مناسب و در جای مناسب ارائه دهم. برای روشن شدن حقیقت، ایجاد نظم و شرافت در اطراف تیم ملی، و همچنین حق دفاع از خود، به این صورت اعلام می‌کنم که امروز من به طور رسمی به آقای عادل فردوسی پور فرم درخواست، حضور در برنامه نود را اولین زمان ممکن دادم.

🔸من هیچ شک و تردیدی ندارم دروغ و اتهاماتی که به وسیله آقای علی کریمی به من زده شده، به شیوه ای غیرمنصفانه بوده است.

🔸بدون شک، تمام واقعیت ها و حقایق را روشن خواهم کرد.

🔸 پس از آن، وظیفه آقای کریمی است  که از کارلوس کی روش عذرخواهی کند و همچنین باید از طرفداران تیم ملی فوتبال ایران برای گمراه کردن افکار عمومی با اتهامات اشتباه، غیرمنصفانه و ناعادلانه، طلب بخشش کند.

🔸 وظیفه همه ما و البته آقای کریمی است که در خدمت منافع تیم ملی باشد؛و نام آن منابعی که در پشت صحنه ها با این دروغ، اطلاعات نادرست و جعلی سعی در  گمراه کردن افکار عمومی دارند روشن کند ؛مخصوصا برای یک بازیکن تیم ملی سابق با ۱۲۴ گل.

🔸 من معتقدم که در عملکرد، نتایج و دستاوردهای من جایی برای انتقادات مهم وجود ندارد. با این حال، اگر بعد از روشن شدن حقیقت در طی مصاحبه برنامه ۹۰ هنوز در مورد اخلاق حرفه ای من چیزی باقی مانده است، من حق کامل را به رئیس جمهوری برای انجام اقدامات بیشتر خواهم گفت و ایران را ترک خواهم کرد .

🔸با توجه به احترام همه طرفداران ایرانی، اعتقاد قوی دارم که نباید در معرض این بی عدالتی قرار گیرم. من در مورد این داستان دوباره صحبت نمی کنم تا فرصت داشته باشم که  در جای درست و مناسب یعنی برنامه ۹۰ این کار را انجام دهم.

🔸 امیدوارم که پس از حضور من در برنامه ۹۰، چهره اشخاصی که پشت  آقای علی کریمی هستند را ببینیم. تیم ملی خواهد توانست در صلح کار کند و به طور کامل در وظایف و اهداف خود تمرکز کند.

پاسخ دو کلمه‌ای علی کریمی به درخواست کارلوس کی‌روش

 علی کریمی از حضور کی‌روش در برنامه ۹۰ استقبال کرد.

علی کریمی در واکنش به درخواست کارلوس کی روش برای حضور در برنامه ۹۰ ، خیلی سریع در کانال تلگرامی اش نوشت:«خیلی هم خوب؛فقط من هم باشم لطفا!»

این یعنی کریمی آمادگی مناظره با کارلوس کی روش را دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

تازه ترین مطالب
اخبار