اردیبهشت ۹, ۱۳۹۷

از کمالات شیخ ما چه عجب/ پنج انگشت را باز کرد و گفت یک وجب ; اندر حکایت احمد رمضانپور و شورای شهر رشت

خبرآزاد:

احمد رمضانپور نرگسی سرلیست امید شورای شهر رشت که سابقه دو دوره نمایندگی مجلس را هم به دوش می کشد دیروز در اظهاراتی ضمن منسب کردن دلیل شکست لیست امید به سایرین از محبت و آبرو گذاری خود در این راه یاد کرده است!
البته رمضانپور از خاطر برده که برای چه کسانی در ایام انتخابات تبلیغ میکرده و درست یک ساعت قبل از برگذاری میتینگ آخر اصلاح طلبان با چه کسانی عکس انتخاباتی گرفته است!
از شاهکارهای انتخاباتی آقای سرلیست که بگذریم، مشخص نیست که حضور ایشان در شورا چه عایدی برای شهروندان جز فعال شدن صفحه اینستاگرام و ویدئوهای پر طرفدار ایشان در حمایت از سپیدرود داشته است و آقای با تجربه چه طرح و لایحه خاصی را به صحن شورا آورده اند!
صد البته خوب بود که ایشان در جلسه روز گذشته راجع به خیل همراهان و محافظان نیز توضیحاتی ارائه میکردند تا مردم با ویژگی های مثبت شخصیتی ایشان بیشتر آشنا شوند.
اما گل سرسبد صحبتهای احمد رمضانپور تشخیص حقوقی ایشان از قانون بود که موجبات جابجایی مرزهای حقوقی و دگرگونی در ساختار قانونگذاری کشور را سبب گردید جایی که نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی حجت را بر همگان تمام کرد تاهمه مردم از هدر رفت استعداد وتوانایی ایشان در این سال ها انگشت حسرت به دهان گیرند و یک صدا فریاد زنند که :
از کمالات شیخ ما چه عجب/ پنج انگشت را باز کرد و گفت یک وجب

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

تازه ترین مطالب
اخبار