اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷

تمرد دلق پوش و خانزاده در مقابل قانون و رییس سازمان بازرسی و سکوت استاندار حقوقدان! /نهاد قضایی با تخلف برخورد میکند؟

خبرآزاد:

ماجرای پر حاشیه تخلف حضور همزمان در  اصناف و شوراها که با توجیه غیرقانونی عطف به ما سبق نشدن از سوی شکریه همراه شده بوددر کمال تعجب با کاندیداتوری مجدد شکریه در اتحادیه شیشه گران شکل جدیدی به خود گرفت.
اینک و علیرغم دستور شفاف احمدی دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات اصناف و پافشاری وی بر اجرای قانون اعتبار نامه شکریه صادرگردید.
صدور اعتبارنامه وی که با توجه به صراحت قانون تخلفی آشکار از سوی دلق پوش رییس سازمان صنعت و تجارت محسوب می گردد، با نامه و تذکر کتبی مسرور رییس سازمان بازرسی و ورود قانونی وی به موضوع همراه شد.
مسرور رییس سازمان بازرسی در اقدامی شجاعانه و بدون توصیه پذیری از سوی برخی افراد ذینفع
در نامه صریحی به تاریخ پانزده فروردین ماه به دلق پوش تاکید کرده است که این عمل غیرقانونیست، اما دلق پوش و معاون وی خانزاده بی توجه به نامه ریاست سازمان بازرسی و قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در اقدامی عجیب اقدام به برگزاری انتخابات اتاق اصناف فومن نمودند و جالب اینکه اعتبارنامه شکریه نیز تا این لحظه باطل نشده است.
سوای از شایعاتی که به فشار برخی نمایندگان به رییس سازمان تجارت برای عدم اجرای قانون اشاره دارند، اینکه چه عاملی یا ارتباطی سبب میشود یک مدیر به خود اجازه چنین رفتار غیر قانونی را بدهد سوال مهمی ست که مسلما پیگیری نهاد های نظارتی و قضایی را در بر خواهد داشت.
نکته بعدی و جالب این ماجرا سکوت استانداریست که از قضای روزگار خود دانش آموخته حقوق است!
استاندار گیلان هنوز هیج اقدام عملی در بازخواست دلایل این اتفاق از رییس سازمان صنعت و تجارت نکرده و ظاهرا تاکید بر اجرای قانون از هیچ اولویتی برای وی برخوردار نیست.
روزهای آتی اما نشان خواهد داد که عواقب تخلفات اینچنینی برای مدیران چگونه است.جایی که همه چشم ها به دادستان و نهاد قضایی دوخته شده تا ببینند چه موضعی در این باره اتخاذ میشود

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

تازه ترین مطالب
اخبار