اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷

قتل وکیل پایه یک دادگستری در لنگرود + جزییات

پیش از ظهر امروز دهیار سابق یکی از روستاهای شهرستان لنگرود، مقابل دادگستری این شهرستان با وکیل خود درگیر می شود و با شکلیک گلوله، جان او را می‌گیرد.

به گزارش خبرآزاد به نقل از اطلاع رسانی پایگاه پلیس، خانم ۴۱ ساله لنگرودی به خاطر اختلافات شخصی ساعاتی قبل به ضرب گلوله دراین شهرستان به قتل رسید.

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در تشریح این خبر گفت: کاراگاهان آگاهی ساعاتی قبل از قتل یک  وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان لنگرود مطلع شده و جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان آگاهی با حضور در محل با جسد خانم ۴۱ ساله مواجه شدند، افزود: قاتل ۴۵ ساله با یک اسحله شکاری به طرف این خانم شلیک و پس از به قتل رساندن وی، از محل متواری شده بود.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه قاتل شناسایی شده و دستگیری وی در دستورکار پلیس قرار دارد، بیان داشت: برابر تحقیقات اولیه قتل به خاطر اختلافات شخصی بوده است.

تکمیلی//

عامل قتل خانم وکیل در لنگرود دستگیر شد

احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری استان گیلان از دستگیری عامل قتل وکیلی که در مقابل دادگستری لنگرود به ضرب گلوله کشته شده بود خبر داد.

سیاوش پور با بیان اینکه تحقیقات در ارتباط با این پرونده در جریان است تصریح کرد: این فرد در یکی از روستا‌های بخش رحیم آباد (در نزدیکی لنگرود) دستگیر شد.

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار