خرداد ۲۶, ۱۳۹۷

استاندار گیلان عنوان کرد: تلاش برای بهبود وضعیت خدمات دهی به آسیب دیدگان رانش زمین و سیلاب

استاندار گیلان عنوان کرد: در تلاشیم هرچه زودتر وضعیت خدمات دهی به آسیب دیدگان رانش زمین و سیلاب در شهرستان رودسر به حالت عادی برگردد.

مصطفی سالاری در گفت وگو با خبرنگاران در حاشیه بازدید از وضعیت خدمات رسانی به آسیب دیدگان منطقه کاکرود اشکورات رودسر، اظهار کرد: متاسفانه رانش زمین و‌ سیلاب که ساعت ۱۷ عصر روز گذشته در روستای کاکرود رحیم آباد به وقوع پیوست سبب شد جان چهار نفر از عزیزان هم استانی ما گرفته شود.

وی با اشاره به استقرار اکیپ های سازمان هلال احمر در آغازین ساعات این رخداد، خاطرنشان کرد: مدیران کل حوزه های زیرساختی استان جهت کنترل اوضاع در محل حادثه حضور دارند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان، با تاکید بر لزوم‌ برقراری امکانات زیرساختی نظیر آب و برق در منطقه، گفت: شرایط برای برقراری زندگی روزمره مردم مدیریت شود.

سالاری اضافه کرد: مسیر دسترسی ۶۰ تا ۷۰ روستای شهرستان دچار مشکل شده است که اکیپ های راهداری در حال رفع مشکل و بازگشایی معابر هستند و امید داریم تا عصر امروز محقق شود.

وی با اشاره به فعالیت اکیپ های گشت زنی و تجسس برای یافتن اجساد و آسیب دیدگان حادثه مذکور، تاکید کرد: عملیات با دقت و‌ سرعت انجام گیرد تا هرچه زودتر نگرانی خانواده ها برطرف گردد.

استاندار گیلان، ضمن اشاره به جابجایی برخی خودروهای موجود در مناطق سیلاب زده شهرستان و بیان اینکه هنوز میزان تلفات دقیقا مشخص نیست، تصریح کرد: متاسفانه ممکن است تلفات بیشتری داشته باشیم.

این مقام مسئول، با بیان اینکه همه دستگاه های حوزه مدیریت بحران استان و شهرستان آماده به کار هستند، عنوان کرد: در تلاشیم هرچه زودتر وضعیت خدمات دهی به آسیب دیدگان رانش زمین و سیلاب در شهرستان رودسر به حالت عادی برگردد.

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار