مرداد ۱۹, ۱۳۹۷

در رتبه بندی جدید وبومتریک درجولای ۲۰۱۸ ؛ کسب رتبه نخست واحد رشت در بین واحدهای دانشگاهی استان گیلان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از کسب رتبه نخست واحد رشت در بین واحدهای دانشگاهی استان گیلان در رتبه بندی جدید وبومتریک درجولای ۲۰۱۸ خبر داد.

ابراهیم چیرانی دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد استان گیلان با گرامیداشت روز خبرنگار بویژه شهید صارمی، گفت: در دنیای امروز خبرنگاران همواره به عنوان دیده‌بانان جامعه محسوب می شوند چرا که زودتر از دیگران تحولات را دیده و مطرح کرده و آن را به عنوان یک مسئله برای ذهن جامعه و مسئولان طرح می‌کنند زیرا مهمترین رسالت یک خبرنگار ضمن آگاهی بخشی به جامعه و مردم، این است که بتواند امیدواری نسبت به آینده را برای مردم ایجاد کند.

وی افزود: امروزه با وجود تکنولوژی ارتباطیِ مختلف و پیشرفته ، تنها راه اطلاع رسانی صحیح  و شفاف و بموقع وجود خبرنگارانی توانمند است و نقش خبرنگار به عنوان یک بازوی قدرتمند در امر اطلاع رسانی، نقشی بسیار حیاتی و غیر قابل انکار است.

دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان افزود: داشتن صداقت در بیان درست مطالب ازوظایف اصلی یک خبرنگار در کار اطلاع‌رسانی است چرا که رسانه در نظام اسلامی یک امانتدار است و در روز گرامیداشت این زحمتکشان و تلاش‌گران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را برای آنان آرزومندم.

چیرانی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به عنوان بزرگترین واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در بین دانشگاه های آزاد اسلامی کشور توانست در جایگاه پانزدهم  فهرست ارزیابی جدید وبومتریک در جولای سال ۲۰۱۸ میلادی قرار گیرد که این حاصل تلاش شبانه روزی دست اندرکاران این دانشگاه در ارتقای کیفیت آن است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در رتبه بندی بین المللی وبومتریک، رتبه ۳۶۸۴را در بین دانشگاه های جهان و رتبه ۱۰۱در بین دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور را به خوداختصاص داد.

دبیر هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تاکید کرد:  همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در این رتبه بندی توانست مقام اول را در بین واحد های دانشگاهی استان گیلان به خود اختصاص دهد.

رتبه بندی وبومتریک شاخصی است برای رتبه بندی وب سایتهای دانشگاه ها و مراکز علمی، آموزشی و تحقیقاتی دنیا که توسط آزمایشگاه سایبرمتریک(CINDOC) واحدی از انجمن ملی تحقیقات اسپانیا تهیه شده است.

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

اخبار