مهر ۱۵, ۱۳۹۷

خانم دکتر مقیمی فردی تحصیکرده توانمند و رشتی است/مقیمی را مناسب شهرداری رشت میدانم;یادداشتی از سهیلا مدارایی

یادداشتی از سهیلا مدارایی؛ فعال سیاسی، اجتماعی

‌به نام خدا

شهر رشت، شهری با قدمت تاریخی و ‌نگون بخت، بخاطر عدم وجود مدیری مدبر وتوانا البته در چند سال اخیر …شهری که بخاطر بدست آوردن کرسی مدیریتش پشت درهای بسته مراودات و ‌معاملات صورت می‌گیرد ومتاسفانه بدور از دغدغه برای رفع معضلات ومشکلات رو بنایی وزیر بنایی وبدور از دغدغه ‌و نگرانی برای حاشیه نشینهای شهر وچهره زشت زیر پوستی آن وبدور از احساس مسولیت برای رفع معضل زباله وپسماند رودخانه های آلوده آن ‌فارغ از مدیریتهای بروز وپیشرفته جهت بهینه سازی ‌و متبلور نمودن استعدادهای خدادادی آن. روی سخنم‌ با اعضای محترم شورای شهر رشت می‌ باشد البته فارغ از مسایل جناحی با تک تک شما اعضای محترم هستم، غیر از لیست امید ۳+۱ که انشاا.. همدل و هم جهت هستند با جناب حاج آقا عاقل منش صحبت دارم که این برادر عزیز را از دیر باز بعنوان فردی فرهنگی فرهیخته ومردمی میشناسم ‌و برایشان احترام قائلم وجناب آقای دکتر رسولی که حداقل چندین بار در جلسات مجمع مشورتی توسعه دور هم با دوستان دیگر نشستیم ودرمورد برون رفت مشکلات برنامه ریزی کردیم ‌دغدغه کشور ‌استان ‌و شهر را داشتیم وجناب آقای مهندس حامد عبدالهی که از زمانیکه نوجوانی اصلاح طلب وفرزند شهید بودند میشناختم. ‌سرکار خانم شیرزاد بعنوان تنها بانوی شورا را که توفیق دیدارشان را زمان آقای دکتر ثابت قدم پیدا کردم واز نظر شخصیتی ایشان را بانویی دلسوز یافتم که البته با دیگر بزرگواران شورا تا کنون توفیق شناخت این چنینی نداشتم.
همشهریان شورای شهر بیاییم بعنوان انسان‌هایی که یقین دارند اعمالشان از طرف خداوند دیده شده و محاسبه میگردد عمل کنیم، خصوصا شما عزیزان که در پارلمان شهری تشریف دارید بیایید کلید شهر را به دست فردی توانمند کاردان مدیر ومدبر ،تحصیل‌کرده، دلسوز و پاکدست و بی نیاز از مطاع دنیوی و مادی امتحان پس داده بدهید.

فردی که اهل معامله پشت درهای بسته نباشد فردی که بتواند جلوی رانت و رانت خواری را بگیرد فردی که توان جذب سرمایه های کلان داخلی و ‌خارجی را برای بروز کردن ‌و رفع معضلات شهر رشت داشته باشد فردی که تحول آفرین وکارآفرین باشد.
فلذا از شما ۱۱ بزرگوار شورای شهر خواهشمندم با در نظر گرفتن نظارت خداوند بر اعمالمان عمل کنیم ‌فردی را با خصوصیاتی که عرض شد از بین گزینه ها انتخاب بفرمایید.
سرکار خانم دکتر مقیمی فردی تحصیل‌کرده، کار آفرین، نمونه، توانمند، مدیر ومدبر که در شهر رشت متولد گردیده اند ولی شناسنامه صادره از تهران، از ایشان سوال کردم که در کدامیک ازمحل های رشت دیده به جهان گشودید ؟ فرمودند : من در خیابان سعدی پشت استانداری سابق در منزل پدر بزرگم متولد شدم ودر خیابان بیستون هم منزل پدری بوده که الان هم اسم کوچه اش مقیمی است.
رزومه این بانوی توانمند کارآفرین رشتی را مطالعه فرمایید و با شاخصهای ارایه شده از طرف شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مطابقت دهید وهمچنین سایر گزینه ها را ‌بنگرید هرکدام چند درصد از این شاخص ها را دارا میباشند فلذا اینجانب بعنوان یک فعال سیاسی، اجتمایی این شهر ‌و استان این چهره شاخص ملی را به شما بزرگواران شورای شهر تعرفه مینمایم ‌امیدوارم که به ایشان رای دهید.
با سپاس
ومن ا ….التوفیق
سهیلا مدارایی
۹۷/۷/۱۴

 

جارستان

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

تازه ترین مطالب
اخبار