آبان ۱۶, ۱۳۹۷

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان: ۷۰۰ میلیارد تومان طرح به بانک‌های گیلان معرفی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان  با بیان اینکه ۷۰۰ میلیارد تومان طرح به بانک‌های استان معرفی شد، گفت: از این میزان ۱۸۰ میلیارد تومان از ۱۹۹ میلیارد اعتبار موجود پرداخت شده است.

سید محمد احمدی در کارگروه اشتغال که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد با بیان اینکه ۷۰۰ میلیارد تومان طرح به بانک‌های استان معرفی شد، اظهار کرد: از این میزان ۱۸۰ میلیارد تومان از ۱۹۹ میلیارد اعتبار موجود پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: از میزان اعتبارات پرداخت شده ۶۶ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته به حوزه خوداشتغالی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان از اجرای بازدیدهای میدانی برای طرح‌های پرداختی مصوب خبر داد و گفت: در این بازدیدها میدانی در برخی طرح‌های پرداختی مصوب انحرافانی مشاهده شده است که در حال پیگیری است.

احمدی با بیان اینکه سامانه کارا برای پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری طراحی و راه‌اندازی شده است، گفت: هیچ گونه ثبت نام جدیدی در این سامانه بدلیل مسدود بودن در حال حاضر انجام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ۳۰ درصد اعتبارات در تسهیلات اشتغالزایی به صورت متمرکز از کشور صورت میگرد، اضافه کرد: این اعتبارات تنها به طرح‌های ملی اختصاص می‌یابد و گیلان دارای ۷ طرح ملی است که از این تعداد ۲ مورد رد، ۴ مورد تایید کارگروه ملی و یک طرح در بیمه سرمایه گذاری کشور است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان شاخصه طرح‌های ملی را جزء رسته‌های اولویت‌دار استان، تسهیلات بالای ۶ میلیارد و تعداد اشتغال مستقیم بالا عنوان کرد.

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

تازه ترین مطالب
اخبار