آبان ۲۴, ۱۳۹۷

بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی کاراته در رشت تجلیل شد

سارا بهمنیار بانوی کاراته کار گیلانی که در اولین حضورش در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان مدال برنز کسب کرد، روز پنجشنبه در رشت تجلیل شد.

در جریان این مراسم که در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت و با حضور مسئولان اداره کل ورزش و جوانان گیلان، مسئولان هیات کاراته استان ، ورزشکاران و سایر مسئولان برگزار شد؛ حسن ایزدی سرپرست تیم های ملی کاراته، سعید حسنی پور کمک مربی تیم ملی کاراته مردان بزرگسال ایران و سارا بهمنیار مورد تجلیل قرار گرفتند.
رئیس هیات کاراته استان گیلان در جریان این مراسم گفت: کاراته پرافتخارترین ورزش گیلان محسوب می شود و خوشبختانه این رشته توانست برای این استان و کشور در بخش بانوان افتخارآفرینی کند و مدال جهانی را به ارمغان بیاورد.
رضا رسولی افزود: امیدواریم که با پشتکار، همدلی و اتحاد بتوانیم از گیلان در رشته کاراته و در مسابقات المپیک نیز نماینده و یا نمایندگانی داشته و در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن، مقام و مدال کسب کنیم.
وی ادامه داد: هم اینک سه گیلانی حاضر در رقابت های جهانی در این مکان حضور یافته اند اما مسعود رهنما عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی و سیده ستاره موسوی سرمربی تیم ملی کاراته بانوان ایران دیگر نمایندگان این استان در رقابت های جهانی بودند که به دلیل مشغله کاری نتوانستند در رشت و در این مراسم حضور یایند که از این عزیزان نیز بابت موفقیت های کسب شده در رقابت های جهانی کاراته تشکر می کنیم.
همچنن یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جریان این مراسم گفت: از صمیم قلب خوشحالم که یک گیلانی توانسته در مسابقات رسمی و جهانی کاراته بدرخشد و مدال کسب کند.
غلامعلی جعفرزاده افزود: فردی که موفق به این مهم شد ، یک دختر است که این امر نشان دهنده آن است که جامعه بانوان ما، پویاست و در افتخارات کسب شده در همه زمینه ها و بخش ها به خصوص در مسابقات ورزشی سهیم هستند.
سارا بهمنیار کاراته کار گیلانی که هفته گذشته در رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان در اسپانیا حضور یافته بود، موفق به کسب مدال برنز شد که این مدال ، تنها مدال جهانی کاراته بانوان در تاریخ ورزش گیلان و سومین مدال جهانی بانوان ایران بشمار می رود.

 مراسم استقبال از سعید حسنی پور، مربی گیلانی تیم ملی کاراته ایران و سارا بهمنیار قهرمان ارزنده کاراته جهان، امروز در محوطه باز مجموعه شهید عضدی رشت برگزار شد.

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

تازه ترین مطالب
اخبار