دی ۲۱, ۱۳۹۴

اعتراض استاد راهنما به قانون گریزی نماینده رشت: انتقال دانشجوی دکترا قانونی نیست/ ایشان با رانت دولت احمدی نژاد و بدون هیچ ازمون و مصاحبه ای دانشجوی دکترا شده اند

اختصاصی خبرازاد: استاد راهنمای یک نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی به قانون گریزی این نماینده در تحصیلات تکمیلی خود اعتراض کرد .

 وی در نامه ای  به قبولی و ادامه ی تحصیل این نماینده در مقطع دکترا بدون گذراندن امتحانات لازم و عدم شرکت در هیچ آزمون و مصاحبه ای ، از یک سو و از سوی دیگر انتقال غیرقاتونی او از دانشگاه گیلان به دانشگاه خواجه نصیر تهران اعتراضکرده است.

دکتر رضا جمشیدی استاد راهنمای مهندس غلامعلی جعفرزاده ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در این نامه به رییس دانشگاه گیلان به روند غیرقانونی  این انتقال  اعتراض نمود.

جمشیدی در این نامه ضمن اشاره به فشار به دانشکده و گروه عمران برای موافقت صوری با انتقال این نماینده به تهران برای ادامه تحصیل نوشت : انتقال دانشجو در مقطع دکترا برای هیچ دانشجویی امکان پذیر نبوده است و خلاف آیین نامه دکترا است .

این استاد دانشگاه در ادامه ی نامه خود با تاکید به این نکته که این نماینده با امتیازات دولت احمدی نژاد ، بدون شرکت در هیچ آزمون و مصاحبه ای در مقطع دکترا در حال تحصیل است ، درخواست کرد:به جهت حساسیت جامعه و عدم ایجاد نامیدی در نزد دانشجویان فرهیخته کشور جلوی هر گونه رانت و امتیاز ویژه را بگیریم .

دکتر جمشیدی در بخش دیگری از این نامه بر لزوم بیطرفی دانشگاه و رعایت عدالت تاکید کرد .

تلاشهای خبرنگار ما برای تماس با ریاست محترم دانشگاه برای کسب و درج پاسخ ایشان به این نکته  تا کنون بی نتیجه مانده است و این رسانه آماده انتشار توضیحات دانشگاه گیلان در زمینه این مساله می باشد .

تصویر  کامل نامه دکتر جمشیدی ، استاد دانشگاه گیلان نیز در ادامه منتشر خواهد شد :

index

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

اخبار