مهر ۱۳, ۱۳۹۵

متلاشی شدن شرکت هرمی «نت ورک» در بندرانزلی

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از شناسایی و متلاشی شدن یک شرکت هرمی با تلاش کارآگاهان آگاهی خبر داد.

سرهنگ هرمز عشقی گفت: با کسب گزارشات مردمی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی با نام«نت ورک»که در زمینه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز  فعالیت می کند،کارآگاهان آگاهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ عشقی گفت: پس از یک سری تحقیقات میدانی، ماموران محل های فعالیت این شرکت را درشهرستان بندرانزلی شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند. وی تصریح کرد: با اخذ مجوز قضایی از آپارتمانی که توسط این گروه اجاره شده بود بازدید و ۱۰کوله البسه مربوط به اعضاگروه،۲۰عددکتب آموزشی و ۳۵جلدجزوات آموزشی کشف و ۱۰ عضو این گروه توسط کارآگاهان آگاهی دستگیر شدند.

عشقی گفت: این متهمان برای عضوگیری و اعتمادسازی عضوها با قانونی جلوه دادن فعالیت های خود،  اعتماد مشتریان را جلب می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مقام قضایی معرفی و با قرار کفالت به زندان معرفی شدند، از شهروندان خواست، فریب تبلیغات و پیشنهادات وسوسه انگیز را جهت سرمایه گذاری در این شرکت های صوری نخورده و درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس درمیان بگذارند

نظرات

بدون نظر

اخبار