دی ۲۰, ۱۳۹۵

امتحانات ۲۱ دی ماه دانشگاه گیلان، به دوم بهمن موکول شد

بر اساس اعلام دانشگاه گیلان امتحانات ۲۱ دی ماه این دانشگاه به دلیل تعطیلی عمومی این روز در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین انقلاب، امام (ره) و رهبری به روز شنبه دوم بهمن ماه موکول شده است.

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه گیلان، بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ، کلیه امتحانات روز ۲۱ دی ماه به دوم بهمن موکول شده است.
بنا به این گزارش، بقیه امتحانات دانشجویان این دانشگاه از روز چهارشنبه بر اساس زمانبندی قبلی انجام می گیرد.
بر اساس گزارش روابط عمومی دانشگاه گیلان، سلف سرویس های دانشجویی فردا (سه شنبه) آماده سرویس دهی به دانشجویان است.
بر اساس تصمیم هیات دولت، بمناسبت درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، سه روز عزای عمومی و روز سه شنبه ۲۱ دی ماه تعطیل عمومی اعلام شد.
در زمان حاضر، ۱۶ هزار و ۳۸۸ دانشجو در دانشگاه گیلان در رشته های مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند.
دانشگاه گیلان به عنوان دانشگاهی جامع و بزرگترین دانشگاه شمال کشور، دارای ۴۹۴رشته گرایش است، این دانشگاه دارای ۹ دانشکده شامل ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه ، علوم کشاورزی، فنی، تربیت بدنی و علوم ورزشی ، منابع طبیعی، هنر و معماری، علوم ریاضی و دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان است.
دانشگاه گیلان دارای پژوهشکده گیلان شناسی، مرکز آموزش های الکترونیکی( مجازی) و یک پردیس دانشگاهی است.
به گزارش ایرنا، آیت الله هاشمی رفسنجانی یکشنبه شب در سن ۸۲ سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
او یار دیرین امام و رهبری، عضو شورای انقلاب، جانشین امام خمینی (ره) به عنوان فرمانده کل قوا، فرمانده جنگ در دوران دفاع مقدس، دو دوره رییس جمهوری، سه دوره رییس مجلس شورای اسلامی و سالها رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و یکی از شخصیت های تاثیرگذار در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی به شمار می رود.

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

اخبار