دی ۲۱, ۱۳۹۵

کشف محموله کالای قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در سیاهکل

 فرمانده نیروی انتظامی سیاهکل از کشف کالای قاچاق از یک کامیون به ارزش اقتصادی ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید نیکوئی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: ماموران انتظامی به منظور برخورد با قاچاقچیان کالا و مقابله با افراد سود جو و فرصت طلب، با انجام اقدامات پلیسی از قاچاق کالاهای مصرفی توسط یک دستگاه کامیون مطلع شدند.
وی افزود: ماموران انتظامی ، کامیون حمل محموله قاچاق را مورد شناسایی قرار دادند و در یک عملیات غافلگیرانه ، این خودرو را متوقف کردند.
سرهنگ نیکوئی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو ۱۱ هزار و ۹۵۴ عدد انواع ابزارآلات ساختمانی و صنعتی قاچاق بدست آمد، گفت: متهمان پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی سیاهکل همچنین بیان داشت: یک دستگاه خودرو سانتافه به علت استفاده از پلاک جعلی در این شهرستان توقیف شد.
وی ادامه داد: در راستای طرح برخورد با تخلفات رانندگی، ماموران انتظامی این شهرستان به یک دستگاه خودروی سانتافه مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند که بعد از اخذ استعلام از سامانه شماره‌گذاری ناجا ، مشخص شد پلاک نصب شده بر روی خودرو مربوط به خودروی دیگری است.
وی تصریح کرد: این خودرو که مربوط به منطقه آزاد انزلی بوده، با نصب پلاک خودروی ملی اقدام به تردد در معابر داخلی و خارجی استان می کرد که مالک این خودرو جهت تکمیل تحقیقات به مرجع قضایی معرفی شد.
شهرستان سیاهکل با دو بخش مرکزی و دیلمان در ۵۵ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

مطالب مرتبط

نظرات

بدون نظر

اخبار